...:::Narutoanimelover:::... XD
Welcome to our forum! Sper sa va distrati, iar daca va inregistrati, postati :3. Userii cu 0 postari de la o luna de inscriere vor fi stersi DX
Lista Forumurilor Pe Tematici
...:::Narutoanimelover:::... XD | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...:::NARUTOANIMELOVER:::... XD

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alexandra21 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Calarasi
cauta Barbat
24 - 53 ani
...:::Narutoanimelover:::... XD / !!Tutoriale!! / Cum download-ati jocuri sau muzica Moderat de ItAcHi_UcIhA, LeMoN_LoVe, Taiga Aisaka, `~`YuRa`~`, ~~~ino~~~v!p~~~anime
Autor
Mesaj Pagini: 1
ItAcHi_UcIhA
.:Sharingan Warrior:.

Din: KoNoHa
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
aproape la fel cum uploadati dar dupa ce uploadati si dati download va apare ceva depinde pe ce site cum ar fi  le copiati din bara de adresa web si o ppostati iar dak aveti parti luati partile si postati toate siterule in ordine iar dak aveti un screenshot si macar cerinte........ oricum neam cam abatut de la subiect idea e ca intrati pe acele siteuri postate si dati download dar pe fiecare site aproape trebuie dat download       free    daca va intreaba ce tip intre premium si free  download          aceste informatii sunt mai ales pt rapidshare sau megashare  si poate si p filefront multi dintre noi au ip static       eu va sfatuiesc ca sa incercati sa vedeti daca va pricepeti deschideti doua ferestre si pe una download si pe asta urmariti indicatiile spor la invatat iar dak nu va e clar va rog sa imi spuneti


_______________________________________

Itachi has Reborn

Photoshop Master

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la